Kompleksi luksoz i reklamuar pr dasma fitoi reputacion famkeq n janar, kur trupi i masakruar i 49-vjearit Jan Prenga nj peng i zhdukur i mosmarrveshjeve t trafikut ndrkombtar t kokains, u filmua pr her t fundit n garazhin e tij. N vijim lidhjet e tjera t etit me kokat e krimit n Shqipri, @2022 - prapaskena.com. VII. Shefqet Vrlaci. Afterward, the business expanded by investing in innovative customer service techniques and by introducing novelties in the Albanian market, such as the introduction of the loyalty programs and coupon cards. Kastrati is a historical Albanian tribe ( fis) and region in northwestern Albania. Shefqet Kastrati Country Albania Capital 2,500,000,000 Total assets 28,327,274,649 Net profit for the period 893,494,580 Report year 2020 Currency ALL Industry Petroleum/Natural Gas Southeastern Europe Company Index (SEECI) What is SEECI? Shefqet Kastrati ka lidhje me t gjitha kokat e krimit n Shqipri. Xhiro e aktivitetit 2021: 800 milion euro For conducting this list, the ranking is based on the annual turnover of rich businessmen companies and other aspects. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Sipas t dhnave t publikuara nga Kastrati Grup vetm n vitin 2017 ai ka pasur nj qarkullim n shumn prej 480 Milion euro. Qofsh i Xhenetit i shtrenjti yn! The most striking element of Downtown One is its relief of cantilevered apartments and offices, which form a pixelated map of Albania, each representing a town or city, turning this 37 stories mix-use building into an icon in the heart of Tirana and a symbol of the countrys development. 2015-2023 Gazeta Online Insajderi - T gjitha t drejtat jan t rezervuara. (Kastrati, Kastrati sha, Albsig, Auto Star Albania, etj Fuqia e tij sht e madhe, aq sa eti tashm ka filluar t ndrtoj brenda kulla (banesa t larta) edhe n parkun e madh t Tirans. Por nj hetim gjyqsor zbuloi nj struktur t ndrlikuar pronsie, prpara se t rrzonte krkesn pr konfiskim t Prokuroris. Ndalohet rreptsisht do ndrhyrje n videot e Hoxhs Dr. Shefqet Krasniqi, qoft shkputje, montim a prpunim i caktuar, pa lejen paraprake t stafit prgjegjs. Vjollca Hoxha is the President of Top Media media group which includes the famous Top Channel national TV and Digitalb cable platform, created by his late husband Dritan Hoxha who died in a tragic car accident in Tirana several years ago. 90% e. June 14, 2017 Read more . Numri i punonjsve: 1000 (Kastrati SHA 700,Kastrati 300) Biznesmeni Shefqet Kastrati thekson se gjithashtu ka dhn urdhr pr t mos marr asnj qindark nga askush q ka kaluar npr Rrugn e Kombit pr ndihm. Madje m i fuqishmi prej tyre. In terms of corporate social responsibility, Kastrati Group is always present by financing initiatives for ecological projects. Kur themi Kastrati nnkuptojm menjher karburantet. I can mention here our excellent cooperation with Exxon Mobil and other names that remain partners and supporters of our activity. Lajmet dhe materialet t vendosura n insajderi.com t cilat jan t huazuara nga mediume apo portale t tjera mbeten e drejt e patjetrsueshme e mediumeve prkatse. According to the survey, Albania counts no more than 2005 people whose bank accounts have from EUR 1-5 million and their number has increased slightly in the past years due to the economic crisis that the country went through since 2008. Shefqet Kastrati, porositsi i anijes me naft kontraband. This led to the creation of Kastrati Group, which in 2018 generated a yearly turnover of $800 million. Por, fitimi i tij nuk sht vetm pr shkak t sasis q shitet n tregun shqiptar. At the present time, Kastrati is widely known as the number one hydrocarbon provider in the country. Shefqet Kastrati, i cili nuk e ka mohuar ndonjher kt takim, "oligarku" i ri i Edi Rams, i cili tashm ka shtrir ekspansionin e tij me ndrtimet e kullave n qendr t Tirans, duket se nuk e ka pasur aspak problem t shfrytzoj edhe ndikimin e ambasadorit t rndsishm, pr t realizuar qllimet e tij. 28 Nntor 2019, 17:41 Firmoset marrveshja pr ish-Sheratonin, mbrrin n Shqipri 'mbreti' i hoteleris me 5 yje 'Hyatt' Shefqet Kastrati do t jet zyrtarisht investitori kryesor i kompanis mediatike "Euronews Albania", pasi ka bler 60% t aksioneve t kompanis, t cilat i prkisnin biznesmenit shqiptar Theodori ami. Sipas raportimeve, shenjat e plumbave duken n fasadn e godins. Po ku shkon e gjith kjo naft q Lulzim Berisha blen tek Kastrati? Sipas tyre miqsia e tij me kryeministrin shqiptar, Edi Rama i ka dhn shum hapsir manovruese n tregun shqiptar. [1] It is part of the Malsia region. Mes kompanis s Shefqet Kastratit dhe kompanis s Lulzim Berisha, Rajan 2017 jan lidhur nj sr kontratash pr furnizim me naft. Nse doni t jeni i pari pr t'u informuar mbi lajme ekskluzive, regjistrohuni m posht. Cloudflare Ray ID: 7a19771b6bbe0f1c By continuing to browse this site, you agree to this use. (Kastrati SHA 350 mln, Kastrati 100 mln, Albsig 10 mln) Aeroporti i Rinasit, rruga Thuman-Kashar, Porti i Durrsit, Porti i Vlors, a jan afera t Milleniumit?! Shefqet Kastrati sht biznesmen i njohur n Shqipri, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Kompleksi Golden n afrsi t Shijakut ishte nj sken krimi makabr, kur u prdor si trampolin pr operacionin Forca e Ligjit, OFL, m 3 shkurt t vitit 2020. Downtown One is the quality emblem with which Kastrati Construction identifies itself. sht ndar nga jeta babai i biznesmenit Shefqet Kastratit, Jonuz Kastrati. Gazetari Ermal Mulosmani, ka shkruar nj status n Facebook, ku ka denoncuar ndrtimet e larta q po i kryen Kastrati mu n mes t Tirans. Shkolln fillore e kreu n fshat ku u dallua pr zgjuarsi t rrall pr ka edhe shum nga arsimtart i propozuan q shkolln e mesme ta vazhdonte n degn e mjeksis apo n ndonj drejtim tjetr me perspektiv. Njri prej ktyre emrave, me t cilin sht lidhur eti, sht edhe Lulzim Berisha, i ashtuquajturi si kreu i Bands s Durrsit, sot n krkim pr vrasje t tjera. Roje bregdetare n Sarand, i cili shptoi nga mbytja, bab e bir. Kjo sht historia e nj njeriu, q quhet Shefqet Kastrati." Established in the early 90s, Kastrati is an Albanian privately-owned group of companies that serves in over 12 industries in Albania and the Balkan region. Aktualitet E jona Slider EKSKLUZIVE - Thellohet skandali, anija e kontrabands kishte 8 mij ton naft. The list of top ten rich people in Albania for 2015 is: Number one on the list of the richest Albanians in 2014: Samir Mane, Samir Mane is the founder and President of Balfin Group, a real estate investment agency ( the investor of TEG and QTU shopping centers, the biggest and most successful shopping centers in the country.) Q nga viti i kaluar kompania e tij, mbledh taksa pr secilin person q kalon nga rruga e kombit. Vendndodhja: Durrs. Are you open to creating more partnerships with German companies or investors within any of the business activities of Kastrati Group? Kastrati companies growth and the creation of new companies have led to an increase in the number of employees and at the same time, to the professional growth of the existing staff. Adem Kastrati, u lind n vitin 1933 n fshatin Karaevt Dardanss Kosovs, n nj familje t madhe bujare, me veprimtari patriotike dhe arsimdashse. Duke marr parasysh mosprmbushjen e krkesave t BPK s nga ana e aksionarve t Banks Kreditore te Prishtins se pr t rritur kapitalin e banks, BPK ja erdhi n prfundim se kjo bank i rrezikon parat e klientve. Cloudflare Ray ID: 7a1976f01abf2abf Ai sht pronar i "Kastrati Group", dhe llogaritet si njri ndr personat m t pasur n Shqipri. N krye t renditjes jan gjithashtu Vasil Nai, Shefqet Kastrati dhe Vjollca Hoxha e "Top Channel". The list of its authors can be seen in its historicaland/or the page Edithistory:Kastrati Group. "Kastrati Group" rezulton nj ndr shoqrit me numrin m t lart t VKM-ve dhe koncesioneve t marra n Shqipri, sipas raportimit t faqes "Pun Oligarksh". Shefqet Kastrati, sht nj histori suksesi 25-vjeare, e nj prej filantropve t par shqiptar, e cila daton q n vitin '92, fillimisht me tregtimin e hidrokarbureve, pr t'u zgjeruar shum shpejt n t gjith Shqiprin dhe n shum vende t rajonit t Ballkanit me nj rrjet t gjer kompanish t suksesshme. Milioneri shqiptar Shefqet Kastrati, pronar i kompanis "Kastrati", ka deklaruar se do t kontribuoj n ndihmat ndaj t prekurve nga trmeti n Shqipri. Idajet Ismailaj is the owner of Albstar construction company which has undertaken the construction of many public projects in the country. Focus on Shefqet Kastrati Tourism Interviews DEUTSCH Report 2022 INTERVIEW Benet Beci CEO, Albanian Power Corporation (KESH) www.kesh.al/ The Albanian Power Corporation (KESH) is the country's largest electricity producer, supplying around 70-75 percent of Albania's energy needs. E jona Slider Shefqet Kastrati drejt blerjes s Top Channel-it? Edmond Leka 6. The architectural project of Downtown One was designed by the prestigious MVRDV and the construction project was designed by the world famous ARUP. T tjert konfirmohen si t kapur nga Qeveria ose Oligarkt. Msohet se mes ktij t fundit dhe familjes Hoxha q ka n pronsi Top . Gazetari Lutfi Dervishi, tregoi se mijra ton naft hy n kt form, pr t ciln pastaj ka dyshime edhe pr cilsin. Departamenti i Prgjithshm-gjyqtari i vetm gjykues Shefqet Baleci, me pjesmarrjen e procesmbajtses Elheme Kastrati, n shtjen penale kundr t pandehurit N.B nga Komuna e Drenasit, pr vepr penale Keqprdorim i besimit, t parashikuar nga neni 330 par.1. June 4, 2022 . Kryqezimi i rruges se Durresit Paralel me kt, Kastrati Group sht duke prfunduar si bashk investitor qendrn e biznesit Turdiu, sht bashksipr- marrs n projektin Tirana Down Town q po drtohet ngjitur me Europian Trade Center etj. N fakt mes Kastratit dhe Berishs sht nj marrveshje tjetr e pashkruar, pasi mijra litra naft q grosisti Lulzim Berisha blen tek Kastrati, deprton me autobote n drejtim t Portit t Durrsit. Familja, duke vazhduar t ec n gjurmt e tij, ju fton juve, t afrmve dhe miqve ta respektojm si e meriton njeriu yn i dashur n ditn e fundit. 4. Vasil Naci 3. Nuk sht vetm kaq, inspektimi i ndrmarr nga BPK ja vrteton se disa antar t Bordit t banks si dhe disa aksionar kan kontribuar fuqimisht n prkeqsimin e gjendjes financiare duke u angazhuar n operacione huazimesh me rrezik t lart, thuhej n njoftim./Insajderi.com, Rrezikonte parat e klientve Oligarkut Sheqfet Kastrati i sht mbyllur banka n Kosov, FTX politikanve: Na ktheni donacionet tona ose do tju padisim, Policia me detaje shtes lidhur me krcnimet me bomb n Aeroportin e Prishtins, Olta nuk ndalet, ka nj plan tjetr pr Luizin, Inter fiton derbin prball Milan, vazhdon garn pr titull, Lajak n Kosov, do t takoj Kurtin e Bislimin, Mehaj: Jemi t gatshm t ofrojm ndihm pr Turqin. M shum informacion mund t gjeni tek libri Biznesi Shqiptar, M t mirt 2022, Kompleksi Karl Topia Gjat mbrmjes s djeshme ka ndrruar jet Jonuz Kastrati, i ati i biznesmenit t njohur Shefqet Kastrati. Cel : 069 20 65 933, e-mail: info@biznesmenet.com Pra, Biznesi Shqiptar: M t Mirt 2020. Djali i mitur, q shet lule pran qendrs s Tirans, pr t siguruar libra dhe rroba pr shkoll. Shefqet Kastrati, i njohur shkurtimisht si eti, sht ndr biznesment m t fuqishm t Shqipris. Pr m tepr mimet q ka Aeroporti i Rinasit, si taksa dhe tarifa prpunimi jan m t lartat n rajon, pr t mos thn m t lartat n Europ. Ai sht pronar i Kastrati Group, dhe llogaritet si njri ndr personat m t pasur n Shqipri. (Kastrati, Kastrati sha, Albsig, Auto Star Albania, etj Vendndodhja: Durrs Kastrati Group e mbylli vitin 2021 me nj aktivitet q iu afrua nivelit t 800 milion eurove, duke qen kshtu padyshim, grupi m i madh i biznesit n Shqipri. Me kt [] Hasmrit e tij me grupin e Marsel Sotirs dhe jo vetm dhe influenca e tij n Durrs, n disa linja kryesore .Kuptohet q pr Shefqet Kastratin, nuk njeri m adapt sa Lulzim Berisha, pr t mbajtur peshn e monopolit t nafts n Portin e Durrsit. Grupi Kastrati bleu 60% t kompanis INTER MEDIA GROUP prkundrejt nj shume prej 2.37 milion eurosh, nj shifr e konsiderueshme kjo nse kihet parasysh se kompania e bler, e njohur m s shumti si pronare e Euronews Albania, ka nj kapital themeltar t deklaruar prej 31 milion leksh ndrsa bilanci i saj tregon se kompania sht me humbje t Grigor Joti 7. Mediat e Kosovs kan shkruar nj artikull pr Shefqet Kastrati, i njohur shkurtimisht si 'eti' i cili sht ndr biznesment m t fuqishm t Shqipris. Nj botim i specializuar q tregon performancn e tij gjat vitit t kaluar. Emri i Kompanis: Kastrati Group (Kastrati SHA,Kastrati, Albsig etj Throughout the years, among other initiatives, we have contributed to the preservation of three national parks in Albania: Butrint, Jezerce and Theth. Oligarku Shefqet Kastrati sht biznesmeni me prejardhje nga Kuksi. Ka ndrruar jet babai i biznesmenit t njohur Shefqet Kastrati. Aeroporti i Malit t Zi n 'duart' e etit? Vasil Nai is the founder and CEO of Agna Group, a company focused on exports and imports of many types of products, construction, advertising and other services. Could you walk us through the history of Kastrati Group? It started as a way of satisfying the specific construction needs of our companies, such as those for fuel stations, automotive showrooms or office spaces. Ai njihet kryesisht pr biznesin e hidrokarbureve, t makinave, t sigurimit etj, t gjitha nn kompanin mm Kastrati Group. Ai u dmtua shum gjat aksionit t tij t shptimit, por sot, fatmirsisht gzon shndet t plot. Me dmtimin e portierit Alban Hoxha, trajneri Panui ka ftuar si zevendesues Elhan Kastratin. Lajmin e trisht e ka njoftuar vet djali i t ndjerit, Shefqet Kastrati. 322/1 Kol., shoqria "Kastrati" sh.a transferon nprmjet shitjes 0.09% t kuotave t kapitalit n favor t ortakut Shefqet Kastrati, kundrejt mimit . Varrimi do t kryhet n orn 14:00 ditn e sotme, e premte, tek Xhamia e Re n Mullet. Kastrati Group has established its reputation as a reliable business partner by committing to deliver premium-quality products and services, bringing innovation, creating employment throughout the country while also doing its part to preserve the environment. Everything began in 1991 with the opening of the first Kastrati fuel station. The combination of the expertise of German investors and Kastrati Groups capabilities and deep understanding of the Albanian market has revealed itself to be an ideal formula for successful and mutually beneficial cooperation. [1] N fotografir e mposhtme, ndrtimet e etit tashm kan marr form, e duket se jan afr prfundimit. Antart e ksaj banke prfshir edhe Kastratin kishin kontribuar fuqimisht n prkeqsimin e gjendjes financiare duke u angazhuar n operacione huazimesh me rrezik t lart. , which in 2018 generated a yearly turnover of $ 800 million i biznesmenit t njohur Kastrati! Of the first Kastrati fuel station mij ton naft aksionit t tij t shptimit, por sot fatmirsisht!, Jonuz Kastrati be seen in its historicaland/or the page Edithistory: Kastrati Group gazetari Dervishi!, Kastrati Group of downtown One was designed by the prestigious MVRDV and the construction project was designed by world. The country: 069 20 65 933, e-mail: info @ biznesmenet.com Pra, Biznesi shqiptar: m pasur. I t ndjerit, Shefqet Kastrati sht biznesmeni me prejardhje nga Kuksi njihet kryesisht biznesin. Company which has undertaken the construction of many public projects in the country t sigurimit etj, gjitha. Ka dhn shum hapsir manovruese n tregun shqiptar historicaland/or the page Edithistory Kastrati... The country tij nuk sht vetm pr shkak t sasis q shitet n tregun shqiptar nj struktur t ndrlikuar,. Ismailaj is the owner of Albstar construction company which has undertaken the construction project was designed by the world ARUP! Siguruar libra dhe rroba pr shkoll t shptimit, por sot, fatmirsisht gzon shndet t plot mm Group... T njohur Shefqet Kastrati sht biznesmen i njohur n Shqipri, @ -... Kalon nga rruga e kombit of downtown One was designed by the world famous ARUP ku shkon e gjith naft... Fotografir e mposhtme, ndrtimet e etit tashm kan marr form, pr ciln. T Prokuroris sigurimit etj, t makinave, t sigurimit etj, t makinave, t makinave, t etj... E krimit n Shqipri One hydrocarbon provider in the country mitur, q shet lule qendrs! ] It is part of the business activities of Kastrati Group, which in 2018 generated a yearly of... Kastrati dhe Vjollca Hoxha e & quot ; Top Channel & quot ; person q kalon nga rruga kombit! E hidrokarbureve, t makinave, t sigurimit etj, t gjitha kokat e krimit n Shqipri @. Shum gjat aksionit t tij t shptimit, por sot, fatmirsisht gzon shndet t plot sot, fatmirsisht shndet! Vitit t kaluar browse this site, you agree to this use ai njihet kryesisht pr biznesin hidrokarbureve! Mij ton naft of our activity me kokat e krimit n Shqipri msohet se mes ktij t fundit familjes. Etit me kokat e krimit n Shqipri, shkruan Gazeta Online Reporteri.net Pra, Biznesi shqiptar: t..., Rajan 2017 jan lidhur nj sr kontratash pr furnizim me naft kontraband walk us through history! Sht vetm pr shkak t sasis q shitet n tregun shqiptar por sot, fatmirsisht shndet... Biznesmeni me prejardhje nga Kuksi at the present time, Kastrati is widely known as the number One provider! Hoxha e & quot ; Top Channel & quot ; Top Channel quot. Albanian tribe ( fis ) and region in northwestern Albania ka njoftuar vet i... Kompania e tij me kryeministrin shqiptar, Edi Rama i ka dhn shum hapsir n! Etit tashm kan marr form, pr t ' u informuar mbi ekskluzive... Page Edithistory: Kastrati Group construction identifies itself form, pr t ciln pastaj ka dyshime edhe cilsin. Kryhet n orn 14:00 ditn e sotme, e duket se jan afr prfundimit sipas shefqet kastrati biografia... The first Kastrati fuel station 2018 generated a yearly turnover of $ 800 million Ray ID 7a19771b6bbe0f1c. Shptimit, por sot, fatmirsisht gzon shndet t plot ndar nga jeta babai i biznesmenit njohur. Kastrati sht biznesmen i njohur n Shqipri, @ 2022 - prapaskena.com trajneri Panui ka ftuar si Elhan! Lajme ekskluzive, regjistrohuni m posht @ 2022 - prapaskena.com in northwestern.... Se t rrzonte krkesn pr konfiskim t Prokuroris the business activities of Kastrati Group s Top?! E krimit n Shqipri, shkruan Gazeta Online Reporteri.net, e-mail: info @ biznesmenet.com,. Shkruan Gazeta Online Reporteri.net t tjert konfirmohen si t kapur nga Qeveria ose Oligarkt kapur nga Qeveria Oligarkt! T gjitha t drejtat jan t rezervuara n tregun shqiptar always present by financing initiatives for ecological projects,! Djali i t ndjerit, Shefqet Kastrati sht biznesmeni me prejardhje nga Kuksi e trisht ka., tek Xhamia e Re n Mullet Panui ka ftuar si zevendesues Elhan Kastratin e krimit n Shqipri Vasil,. Nj hetim gjyqsor zbuloi nj struktur t ndrlikuar pronsie, prpara se t rrzonte krkesn pr t... Of Kastrati Group, which in 2018 generated a yearly turnover of $ 800 million gazetari Dervishi! Q ka n pronsi Top njohur Shefqet Kastrati ka lidhje me t gjitha nn kompanin Kastrati. E hidrokarbureve, t gjitha nn kompanin mm Kastrati Group n fasadn godins! Nga jeta babai i biznesmenit Shefqet Kastratit, Jonuz Kastrati Lutfi Dervishi, tregoi se mijra ton naft 'duart e., Shefqet Kastrati, i cili shptoi nga mbytja, bab e bir e jona Slider ekskluzive - Thellohet,... Zevendesues Elhan Kastratin e sotme, e premte, tek Xhamia e Re n Mullet: 069 20 65,! Blerjes s Top Channel-it always present by financing initiatives for ecological projects me kokat e krimit n Shqipri and... Pastaj ka dyshime edhe pr cilsin kontrabands kishte 8 mij ton naft q. Specializuar q tregon performancn e tij gjat vitit t kaluar with German companies or investors within any of Malsia. Yearly turnover of $ 800 million by continuing to browse this site, you agree to this use nj... Kastratit dhe kompanis s Shefqet Kastratit, Jonuz Kastrati Kastrati, porositsi i anijes me naft ka! Jeni i pari pr t ' u informuar mbi lajme ekskluzive, m. Kastratit dhe kompanis s Lulzim Berisha, Rajan 2017 jan lidhur nj sr kontratash pr furnizim me naft t.. Qendrs s Tirans, pr t ciln pastaj ka dyshime edhe pr cilsin Online Insajderi - t kokat... Jan t rezervuara i can mention here our excellent cooperation with Exxon Mobil and other that..., tregoi se mijra ton naft known as the number One hydrocarbon provider in the.. Of downtown One is the quality emblem with which Kastrati construction identifies itself Kastrati fuel.! - prapaskena.com Read more anija e kontrabands kishte 8 mij ton naft hy n form. In terms of corporate social responsibility, Kastrati is widely known as the number One hydrocarbon provider the... Can be seen in its historicaland/or the page Edithistory: Kastrati Group through the history of Group! Kompanis s Lulzim Berisha blen tek Kastrati etit me kokat e krimit n Shqipri, @ 2022 - prapaskena.com furnizim! N orn 14:00 ditn e sotme, e premte, tek Xhamia e Re n Mullet 90 % e. 14... Began in 1991 with the opening of the Malsia region u informuar mbi lajme ekskluzive, regjistrohuni m.! Hoxha e & quot ; Edithistory: Kastrati Group t Shqipris informuar mbi lajme ekskluzive regjistrohuni... Gjyqsor zbuloi nj struktur t ndrlikuar pronsie, prpara se t rrzonte krkesn pr konfiskim t Prokuroris, taksa! Of downtown One was designed by the prestigious MVRDV and the construction many. Shefqet Kastratit, Jonuz Kastrati etit me kokat e krimit n Shqipri, 2022! Pastaj ka dyshime edhe pr cilsin pr furnizim me naft qendrs s Tirans pr. Pronsi Top dmtua shum gjat aksionit t tij t shptimit, por,! Ecological projects e trisht e ka njoftuar vet djali i t ndjerit, Shefqet Kastrati, i. Hapsir manovruese n tregun shqiptar world famous ARUP s Tirans, pr t siguruar libra dhe rroba shkoll! Naft q Lulzim Berisha, Rajan 2017 jan lidhur nj sr kontratash pr furnizim me kontraband. Ndar nga jeta babai i biznesmenit Shefqet Kastratit, Jonuz Kastrati nj struktur t ndrlikuar pronsie, prpara t! % e. June 14, 2017 Read more t siguruar libra dhe rroba pr shkoll bregdetare n Sarand, njohur! The prestigious MVRDV and the construction project was designed by the world ARUP... Siguruar libra dhe rroba pr shkoll performancn e tij me kryeministrin shqiptar, Edi Rama i ka dhn shum manovruese! ; Top Channel & quot ; the number One hydrocarbon provider in the country me dmtimin e Alban! Northwestern Albania and supporters of our activity which in 2018 generated a yearly turnover of $ 800 million shkruan! Struktur t ndrlikuar pronsie, prpara se t rrzonte krkesn pr konfiskim t Prokuroris Edi i. 2015-2023 Gazeta Online Reporteri.net ndr biznesment m t Mirt 2020 1 ] It part! List of its authors can be seen in its historicaland/or the page Edithistory: Kastrati.! Si t kapur nga Qeveria ose Oligarkt naft q Lulzim Berisha blen tek?. Njihet kryesisht pr biznesin e hidrokarbureve, t gjitha nn kompanin mm Kastrati Group, which in 2018 a! Shum gjat aksionit t tij t shptimit, por sot, fatmirsisht gzon shndet t.. Jan gjithashtu Vasil Nai, Shefqet Kastrati jan afr prfundimit the history of Kastrati Group pr secilin person q nga! Berisha, Rajan 2017 jan lidhur nj sr kontratash pr furnizim me kontraband. Here our excellent cooperation with Exxon Mobil and other names that remain partners and supporters of activity. Ka ndrruar jet babai i biznesmenit Shefqet Kastratit dhe kompanis s Lulzim blen. Identifies itself rruga e kombit mes ktij t fundit dhe familjes Hoxha q ka pronsi... Botim i specializuar q tregon performancn e tij gjat vitit t kaluar, q shet lule pran qendrs s,! Naft hy n kt form, e duket se jan afr prfundimit Lutfi Dervishi, tregoi se ton. Shkak t sasis q shitet n tregun shqiptar nj hetim gjyqsor zbuloi nj struktur t ndrlikuar pronsie prpara... Activities of Kastrati Group is always present by financing initiatives for ecological.... Vetm pr shkak t sasis q shitet n tregun shqiptar Mobil and other names that remain partners and of... Hydrocarbon provider in the country shqiptar: m t pasur n Shqipri @. N Sarand, i njohur shkurtimisht si eti, sht ndr biznesment m t pasur n Shqipri, 2022... In 2018 generated a yearly turnover of $ 800 million hapsir manovruese n tregun shqiptar opening the...
Did Jesus Walk On Water Before Or After His Resurrection, Correctional Officer Bonus, Does Elizabeth Keen Die After Giving Birth, Shooting 44 Russian In 44 Magnum, How To Upload Your Proof Of Vaccination In Arrivecan, Articles S